Caut sponsori pentru a concura in Campionatul national de raliuri.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

09042010

Caut sponsori pentru a concura in Campionatul national de raliuri.

Buna tuturor.
Poate unii dintre voi stiti, poate altii nu, de curand Rompetrol a lansat o promotie "Elibereaza pilotul din tine".
M-am inscris si eu si am nevoie de ajutorul vostru.

Va multumesc.

Perioada de vot este din
12.07.2010 - 25.07.2010 pentru etapa de la Constanta
26.07.2010 - 08.08.2010 pentru etapa de la Timisoara
09.08.2010 - 29.08.2010 pentru etapa de la Cluj-Napoca.

In data de 19.08.2010 va avea loc la Timisoara proba psihologica si proba de indemanare in urma carora vor ramane din cei 30 selectati , 10 concurenti.
In 20.08.2010 cei 10 vor face cursul de pilotaj sportiv, iar in 21.08.2010 va avea loc concurs intre cei 10 pentru desemnarea celor 3 finalisti.

Ultima editare efectuata de catre marius-ciclistu in Vin Aug 13, 2010 4:23 am, editata de 2 ori
marius-ciclistu
Admin

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 31
Localizare : cluj/oradea
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/09/2008

Vezi profilul utilizatorului http://marius-ciclistu.go.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Caut sponsori pentru a concura in Campionatul national de raliuri. :: Comentarii

Mesaj la data de Vin Iul 30, 2010 7:31 pm  marius-ciclistu

http://rompetrolracing.ro/istoric_etape_detaliu/15

Aici gasiti cei calificati pentru etapa Constanta.
NU MA AFLU PRINTRE EI!!!!

AM NEVOIE DE VOTUL VOSTRU PENTRU CA AM SANSE SA MA CALIFIC IN PRIMII 5 CU AJUTORUL VOTURILOR.

LINK PENTRU VOTARE http://rompetrolracing.ro/challenger/455

Va rog sa dati linkul maid eparte la cat mai multi prieteni.

Multumesc mult.

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 08, 2010 8:15 am  marius-ciclistu

Buna tuturor.
Va multumesc pentru voturile acordate si ca o mica rasplata am montat niste imagini de la filmarile video-ului meu de prezentare pentru "Elibereaza pilotul din tine" organizat de Rompetrol.
Vizionare placuta Wink

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 08, 2010 8:58 pm  marius-ciclistu

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Aug 13, 2010 3:59 pm  marius-ciclistu

Imi face placere sa va anunt ca in cursul zilei de azi Bogdan Marisca m-a contactat telefonic pentru a ma felicita pentru calificarea in urmatoarea faza a competitiei de la Timisoara.Multumesc pentru voturi!

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Aug 17, 2010 5:07 pm  marius-ciclistu

Aici gasiti lista celor 30 care sunt asteptati la Timisoara.
http://rompetrolracing.ro/istoric_etape_detaliu/44

Sus In jos

Mesaj la data de Mier Aug 18, 2010 6:33 pm  marius-ciclistu

Buna tuturor.
cu cateva minute in urma s-a terminat sedinta tehnica.
programul este urmatorul:
19 08 2010

Toti cei care vor, sa vina sa ma sustina in probele de indemanare .
Multumesc.

Sus In jos

Mesaj la data de Joi Aug 19, 2010 8:45 pm  marius-ciclistu

Azi s-a terminat.
Multumesc tuturor pentru voturile voastre.
Dupa testul psihologic care a tinut 3 ore si umpic,am mers la proba practica de indemanare cu un logan 1.6 chipuit suspensii de macadam, in rest stoc.
In prima mansa am avut primul timp din semigrupa mea adica 25.61 secunde, in a doua mansa am obtinut 24,77 sec, timp care m-ar fi plasat pe locu 1 in semigrupa mea si locul 3 la final din cei 30.Prostia mea a fost ca m-am lacomit la un viraj si am lovit un jalon de interior cu roata st spate(5 sec penalizare).
La proba cu caruciorul am mers cu viteza cea mai mare dintre concurenti desi am rasucit-o la 270 grade de 2 ori si odata a murit motorul.

In final nu m-am numarat printre primii 10 dar sunt foarte multumit de evolutia mea si nu imi pare rau pentru acel jalon pentru ca si daca nu l-as fi luat tot nu ma alegeau:)
Aceasta experienta imi va fi de folos pe viitor datorita voua.Va multumesc inca o data.

Concluzia e una singura.Nu va simtiti suparati ca nu aveti bani sa realizati ceva ce altii o fac pentru ca au bani.Exista marea probabilitate ca voi sa fiti mai buni ca ei dar doar banii sa faca diferenta.Banii nu fac parte dintr-o persoana doar o inconjoara.Faceti ceea ce va place si nu fiti suparati ca nu aveti posibilitati.Cel putin eu asta fac.
Va multumesc.

Sus In jos

Mesaj   Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum